Vidolim

 

نحوه ثبت نام در سایت ویدولیم چگونه است؟

ثبت نام در ویدولیم با شماره تلفن همراه انجام می ‌گیرد. پس از انتخاب ثبت نام با شماره همراه ، شماره تلفن همراه خود را وارد می‌ کنید و بعد از صحت شماره همراه خود کد تایید از طریق پیامک برای شما ارسال می‌ شود. پس از وارد کردن کد چهار رقمی رمز عبور از شما دریافت می ‌شود. رمز عبور انتخابی می ‌بایست ترکیبی از کاراکترهای عدد و حرف بوده و بیشتر از چهار کاراکتر باشد.

. چرا باید برای تماشای فیلم ‌ها اشتراک تهیه کنم؟

حقوق صاحبین اثر تمامی فیلم های ایرانی، خارجی، سریال‌ ها، انیمیشن‌ ها و مستندات موجود در ویدولیم ، بصورت کاملا قانونی خریداری شده و در ویدولیم قرار داده شده اند. شما با پرداخت مبلغ مربوط به خرید اشتراک، در عین اینکه فیلم را قانونی تماشا می کنید، از صاحبین اثر نیز حمایت می ‌کنید و باعث محتوای با کیفیت‌ تر خواهید شد. ضمنا شما با خرید اشتراک، در طول مدت تعیین شده، به تمامی محتواهای ویدولیم دسترسی خواهید داشت و میتوانید هر کدام را هر چند بار که خواستید تماشا کنید.

. با خرید اشتراک ویدولیم ، آیا قادر به استفاده از ترافیک رایگان خواهم بود؟

خیر. خرید اشتراک فقط برای دسترسی به تمامی فیلم‌ ها می‌باشد و هزینه ‌ایست که بابت رعایت حقوق صاحبین اثر پرداخت می ‌کنید.

به صورت همزمان، چند کاربر می‌توانند از اکانت یک شخص استفاده کنند و فیلم ببینند؟

امکان استفاده 4 کاربر به صورت همزمان برای مشترکین میسر میباشد اما در صورت ورود کاربر پنجم سیستم شما را الزام به خارج کردن یکی از کاربران میکند و کاربر خارج شده خطای "تعداد دستگاه های متصل بیش از 4 دستگاه میباشد" مشاهده میکند. ضمن اینکه به کاربران گرامی توصیه می‌شود اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار ندهند.

. در صورت بروز مشکل در خرید از ویدولیم مانند فعال نشدن اشتراک و یا ثبت نشدن پرداخت، امکان پیگیری از چه طریقی وجود دارد؟

چنانچه جهت خرید اشتراک اقدام کرده‌ اید و مبلغی از حساب شما کم شده اما پرداخت صورت نگرفته، لطفا تا 72 ساعت تامل کنید تا پول به حساب شما بازگردد. پس از سپری شدن این مدت، چنانچه مبلغ به حساب شما بازنگشت، می‌ توانید شماره کارت بانکی که پرداخت با آن صورت گرفته را به همراه تاریخ خرید برای ما از طریق صفحه تماس با ما ارسال کنید تا بررسی شود. اگر پرداخت در ویدولیم برگشت خورده بود و مبلغ به شما بازنگشت، می‌بایست با پشتیبانی درگاه بانکی مورد نظر تماس بگیرید.

آیا برای تماشای فیلم‌های روز، باید پرداخت جداگانه‌ای صورت گیرد؟

بله، شرایط این بخش مشابه خرید بلیت سینماست.

تا چه زمانی به فیلم‌های خریداری شده دسترسی دارم؟

کاربران پس از پرداخت، برای هر فیلم به مدت 8 ساعت فرصت دارند تا فیلم خریداری شده را تماشا کنند. بی‌تردید پس از این مدت‌، دسترسی به فیلم خریداری شده وجود نخواهد داشت.

مدت زمان اکران هر فیلم روز سینمایی در ویدولیم چه مدت است؟

مدت اکران هر فیلم سینمایی در ویدولیم متغیر و در صفحه مربوط به آن فیلم قابل مشاهده است

. امکان باز پرداخت مبلغ اشتراک برای من فراهم است؟

طبق قوانین ویدولیم ، در صورت پرداخت و فعال شدن اشتراک در هر دوره؛ امکان بازگشت مبلغ اشتراک وجود ندارد؛ اما شما هر زمان که مایل باشید می‌توانید قرارداد سرویس "اشتراک با تمدید خودکار" خود را لغو کنید.